Co to jest metoda Birth Into Being?

BIRTH INTO BEING |PONOWNE NARODZINY

Wydarzenia okołoporodowe i wczesnego dzieciństwa zostają zmagazynowane w naszej (pod)świadomości i wpływają na nasze przekonania, wzorce i to jak kochamy, wiążemy się, ufamy. Metoda Birth Into Being (“Ponowne Narodziny”) pozwala nam zmienić efekty traumatycznych doświadczeń, które często blokują naszą umiejętność nawiązywania i pielęgnowania zdrowych relacji, decyzji o narodzinach naszych dzieci i/lub pomysłów na życie.
W pracy psychologa towarzyszyłam matkom i parom starającym się o dziecko, pracowałam w szpitalu (Św. Zofia, Warszawa i Goettlicher Heiland, Wiedeń) z matkami przygotowywującymi się do porodu,  towarzyszyłam w radościach i kryzysach wydarzeń okołoporodowych. Pracując w holistycznym podejściu i pragnąc by wzrastała ilość świadomych narodzin i osób,  odnalazłam Birth Into Being – bezpieczną, efektywną i delikatną metodę wyzwolenia z naszych blokad i sięgania po życie zgodne z naszym potencjałem. Praca z metodą Birth Into Being łączy ze sobą elementy pracy z ruchem, muzyką, wyobraźnią, ciałem. Jest dla każdego, kto szuka zmian jakości życia, dla par oczekujących dziecka, próbujących zajść w ciążę, położnych, lekarzy, douli.  Wspólna praca pomaga uzyskać moc narodzin, podstawowe zaufanie, poczucie miejsca w świecie i bezpieczeństwa, pozwala odpuścić temu, co nam nie służy i stać się tym, kim moglibyśmy w pełni być.
Metoda rekodowania imprintu limbicznego jest ważną częścią warsztatu i ma na celu:
  • dać moc i siłę rozpoznania, odpuszczenia i zastąpienia wzorców, które towarzyszyły naszemu wejściu na świat;
  • uleczyć emocje związane z bolesnym błędnym kołem wczesnych wzorców emocjonalnych;
  • stworzyć nowe punkty odniesienia i zbudować fundament poczucia norodzin w miłości i wsparciu, by móc prowadzić bardziej twórcze, wypełniające życie;
  • mieć wpływ na nienarodzone i urodzone już dzieci w Twoim, na ich poczucie w świecie, sposób reakcji.
  • Nigdy nie jest przecież za późno by tworzyć życie, świat, siebie, jakiego pragniemy.
Zapraszam do tego wspólnego doświadczenia Ciebie, partnerkę/partnera, przyjaciół i do zobaczenia na wartsztacie (facebook: BirthIntoBeing) lub w pracy indywidualnej, także na skype. Kontakt: karina.teuchtmann@gmail.com / +43 6607 628 550.
Informacje o metodzie (głównie po angielsku)  www.birthintobeing.com

Popular Posts